هر دم از این باغ بری می رسد...

✅ یکی از روحانیون محترم از قول شخص دیگری در برنامه عطر رمضان شبکه قرآن و‌ در کنار مرقد مرحوم‌ شیخ صدوق ﴿قدس سره﴾ گفته است: مرحوم آیت الله بهجت فرموده است من هر وقت بخواهم چیزی را (از امور پنهان) بدانم، می دانم!!

در حالی که صدور این چنین جمله ای با قطعیات دینی ما که این گونه دانش را فقط خداوند به معصوم عطا کرده و بس در تضاد است و مرحوم بهجت بزرگتر از بیان چنین سخنان موهومی است.

✅ نیز أن شخص خبر از تشرف به محضر امام عصر (ارواحنا فداه) داده است و او امام را شناخته و با او سخن‌گفته است....

در حالی که بر طبق روایات، قاعدهٔ اساسی در باب ملاقات با امام زمان ﴿ روحی فداه﴾ در عصر غیبت کبری این است که ادعای هر ملاقاتی کذب یا توهم است مگر با شواهد قطعیه خلافش ثابت شود.

این ملاقات ادعایی توسط شخصی در سیما بیان شده که سخنان او همواره نشان از اعتماد بر خواب و تشرف های خیالی است، علاوه ادعای خود آن شخص اول هم باید توسط گروهی از علمای موثق و دقیق( نه زود‌باور و ساده اندیش) تصدیق شود و مهمتر اینکه حتما باید نیز سلامت روحی و روانی او‌ نزد تعدادی از متخصصان‌ فن اثبات شود.

«وسياتي شيعتي من يدعي المشاهدة الا فمن ادعي المشاهدة قبل خروج السفياني والصيحة فهو كذاب مفتر ...»

✅ مسئولان محترم رسانه ملی این طلبه کوچک بارها اعلام‌ خطر کرده ام که در مسائل اعتقادی و دینی عموما و در مسائل مهدویت بالخصوص، نمی توان‌ از هر کسی استفاده کرد.

مسئولان محترم شبکه قرآن شما را به قرآن سوگند دین جوانان این مرز و بوم را با پخش خواب و‌ خرافه و خیال از بین نبرید.

محمد عندلیب همدانی

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...